Pimeda öö pidu…

… sai alguse 25. novembril peale õppetööd. Õpitubades said kõik järgmiseks päevaks õppida. Järgnesid lõbusad võistlused võimlas. Seejärel algas aulas suur TV-programm, milles astusid üles erinevad saatetegijad: 4. klass Võsareporter, 5. klass Leie kõige-kõige, 6. klass Sõnasõda, 7. klass Tantsud tähtedega, 8.-9. klass Stiilipäevik.
Peale õhtusööki mängisime pimepeitust. Ühiselt vaatasime AK uudiseid, mis tekitas mõnetisi eriarvamusi. Seejärel algas suurel ekraanil film “Kevade”, avatud olid erinevad tegevustoad: lauamängu-, multika-, meisterdamise- ja jututuba.
Tund enne südaööd toimus võimlas enneolematu padjasõda, milles sai osaleda vaid pidžaamas või öösärgis. Keskööl võisid huvilised pimedas aulas vaadata õudusfilmi “Peeglid” suurelt ekraanilt. Öörahu pidi algama kell 2.00, aga mõni oli vist küll hommikuni üleval.
Hommikune äratus oli 7.30 ning seejärel virgutusliikumine võimlas, mis väga hästi välja ei tulnud. Kell 8.00 oli kokatädil hommikueine valmis ning võiski koolipäev jälle alata.
Arvestades erilisi olusid st paljude magamatust, lõppes koolitöö 12.30.