Hambaarstid gripihooajal koolimajas

5. veebruaril olid ju paljud kõigi oma hammastega gripi küüsis, seega pidid hambaarstid 26. veebruaril uuesti tulema, et korralist ülevaatust teostada. Autosid tehnoülevaatame, kuidas siis mitte hambaid, mis meid toidavad. Üldiselt võis rahule jääda, ütlesid nad Leie kooli laste hammaste kohta. Alati võiks muidugi vähem magusat süüa ja vahepalasid näksida ning hambahari mõjub ikka siis, kui seda paar korda päevas suus ringi keerutada, mitte lihtsalt telekast reklaame vaadata – valgendavatest graanulitest ja tarkade molekulidega loputusveest.
Kummalisel kombel sattusid veebruari viimasesse neljapäeva veel ka õhtune film “Hambahaldjas” ja reaalne hamba äratulemine. Nimelt Viljandis “Ugala” teatrietendusel just enne vaheaega käis krõks meie algklassilapsel ja tülikas piimahammas oligi väljas. Seesama, mida ta hommikul hambaarstile näitas, sest nood just täna tulidki.
Oleme ise terved ja hoiame oma hambad terved, siis sööme tervislikult ja olemegi ise terved ja meie hambad ongi terved jne jne jne.