2.-4. klassi õpilaste maakondlik inglise keele päev “English is my friend”

21. novembril osalesime terve 4. klassiga, koosseisus Laura, Oliver ja Gerli, maakondlikul inglise keele päeval Holstre Magasiaidas. Selleks päevaks pidime ette valmistama lühinäidendi ja selgeks õppima kaks ühislaulu. Oma näidendiks valisime “The Little Tree”, kus Oliveri mängitud väike puu unistas erinevatest välimustest ja kuidas Laura mängitud kerjus ja Gerli mängitud kitseke kõik tema unistused ära rikkusid. Etenduse õppisime loomulikult selgeks inglise keeles.

Kõik sellel päeval osalenud 15 gruppi (mõnest suuremast maakonna koolist osales rohkem kui üks grupp) olid esinemiseks jaotatud kolme rühma. Meie esinesime viimases rühmas, seega jätkus meil esinemisärevust lõpuni. Kõigi esinemisrühmade vahel oli niinimetatud vahetund, kus laulsime ühiselt selgeks õpitud laule, mängisime erinevaid ringmänge ja pidime kokku panema Londoni teemalise pusle.

Kuna tegemist oli lihtsalt lõbusa päevaga, mis tõi vaheldust tavapärasesse kooliellu, siis  etteasteid pingeritta ei seatud. Aga  õpetajana olen küll väga uhke tublide neljandike üle, sest oma esinemisega said nad väga hästi hakkama.  Kõik ju teame enda kogemustest, et teistele esineda pole väga lihtne ja eriti veel kui peab seda  tegema võõrkeeles.

õpetaja Maris
SAM_6681
SAM_6674