12.12. mälumängud 1.2.3.4.kl. Nupuke ja 5.-9.kl. Mälukas vastusevariantidega

Kes mäletab veel tele-mälumängu “Kes tahab saada miljonäriks?”, see on isegi hinge kinni hoidnud – kas on siis nüüd see valik õige või ikka ei… Eks ta ole, et kandikul pakutute hulgast polegi nii lihtne valida, võib silme eest kirjuks ajada ja validki valesti. Mõtle oma peaga ja veel meeskonna mitu pead on ikka mitu pead, no kas ei tule õiget vastust: “Mis või kes on LÄKILÄKI?” Juhtus selline huvitav lugu, et noorem põlvkond ehk Nupuke sai siin nulliringi, pole kuulnud ega näinud (või olid pakutud neli varianti võrdselt liiga naljakad:-), tunnike hiljem oli sama küsimus mõned aastad vanematele kilvaritele (“Mis või kes on KILB?) põlastusväärt lihtne, kõik teadsid otsekohe. On siis elu vahepeal niivõrd kiiresti edasi läinud…
Nupukesed olid kõik nibin-nabin nutikad ja tublid, aga šokolaadi said seekord 9 punkti eest 12st võimalikust jälle “K L M” ehk Kadri, Laura ja Magda ning jälle jäid teiseks 8 punkti saanud “Popcorni” Oliver, Renee, Miia ja Miia. Võistkonnad “R M K”, “Mersu” ja “Lõhe” astuvad lausa üksteise kandadele vastavalt 6, 5 ja 4 punktiga.
Mäluka “miljonärideks” hakati veel suurema õhinaga. Elevus oli nii suur, et vastuse variantide tähe näitamisel läks midagi tagurpidi ja karmid kohtunikud ei arvestanud mingeid vabandusi. “Teletupsud” jäid 4.-5. kohta jagama “Padjaklubiga” ja peavad tulevaks aastaks endale suuremad sihid seadma, ikka kolmandaks ja teiseks, miks mitte esimeseks rebida!!! Mis juhtus “Padjaklubiga”, senise liidriga? Sööge tublisti piparkooke ja ärge laske end alttõmbamisküsimuste vastusevariantidest vihastada, võtke huumoriga! “Makroflex” oli taas vormis ja kõva kolmas. “Molten” sai 1. voorus teise koha maitse suhu ja rebis end pärast 2. vooru 4-ndat kohta jälle teiseks. “Spiderpig” peab aga nüüd ette vaatama, hakkas esimeses voorus tasakesi kolmandalt kohalt ronima, teises voorus teine ja seekord 10 punktiga 12st võimalikust esikoht! Kuhu siit veel edasi? Pool mängu mängitud, pool veel ees, kuigi ilm näitab juba praegu, jõulupeo eel lausa kevadist nägu. See mälumäng sai jõulukuuse all mängitud, järgmine voor aastal 2015!